Announcements
Announcement for prospective students of graduate level (in Turkish only)
(Update: 06/02/2021, 18:00)
February 2, 2021
There is no English version of following announcement.

Değerli lisansüstü öğrenci adaylarımız,
8 Şubat 2021 Pazartesi günü Saat 11:00'da uzaktan sınav platformu üzerinden bir seviye belirleme sınavı gerçekleştirilecektir. Bu sınav üniversitemizin "lisansüstü" platformu üzerinden olup ilgili adres aşağıdadır:

https://lisansustu.hacettepe.edu.tr

Bütün adayların sınav başlamadan 15 dakika önce (10:45) kendileri ile paylaşılan Zoom görüşmesine girip hazırlıklarını yapmaları gerekmektedir.

Başvuruların 5 Şubat 2021 Cuma günü tamamlanması sonrası verilen adrese giriş ve hazırlıklar için gerekli kılavuz e-Posta adresinize gönderilecektir. Sınav öncesi hazırlığınızı sorunsuz tamamlamak için bu e-Postada ve kılavuzda yazılanları hassasiyetle takip etmenizi öneririz. Bu konuda oluşabilecek sorunlar yüksek lisans komitesi sorumluluğunda olmayacaktır.


Sınav içeriği temel Elektrik Elektronik Mühendisliği konularını kapsayacak olup çoktan seçmeli sınav sistemi ile düzenlenecektir. Mülakat listeleri sınav sonuçlarının değerlendirilmesi sonrasında 8 Şubat 2021 Pazartesi günü bölüm Web sitemizden duyurulacaktır. Ayrıntılar için bölüm Web sitemizdeki duyuruları son güncelleme tarih ve saatlerine dikkat ederek kontrol etmeye devam ediniz.

Konu ile ilgili soru ve sorunlarınızı lisansüstü jüri üyelerimize ulaştırmanız için juri@ee.hacettepe.edu.tr e-Posta adresine yazabilirsiniz.

Sağlık ve başarı dileklerimizle,

Hacettepe Üniversitesi
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü
Lisansüstü Mülakat Kurulu