Duyurular
Lisansüstü öğrenci adaylarının dikkatine
9 Ocak 2023
Değerli Lisansüstü Öğrenci Adayları,
1 Şubat 2023 Çarşamba günü saat 11:30'da bölümümüz E7/E8 salonlarında tüm yüksek lisans ve doktora başvuruları için bir ortak yazılı sınav yapılacaktır. Yazılı sınava hesap makinası getirebilirsiniz. Adayların en az 10 dakika öncesinden sınava girecekleri salonda olmaları gerekmektedir. Sınav, tüm lisans ders konularını içeren çoktan seçmeli test formatında olacaktır.

Ayrıca yüksek lisans ve doktora adayları ile 1 Şubat 2023 saat 14:00'ten itibaren 7 Şubat 2023 tarihine kadar yüz yüze mülakat yapılacaktır. Mülakata çağrılacak adayların ilan edilen gün ve saatte Yeni Bina 3. Kattaki Bölüm Toplantı Salonu önünde hazır olmaları, mülakat tarihi için mazereti olan adayların mülakat gününden önce juri@ee.hacettepe.edu.tr adresine e-posta göndermeleri gerekmektedir.

Mülakat gün ve saatlerini içeren tablo, yazılı sınavın ardından bölüm web sayfasından duyurulacaktır. Mülakata çağrılan adayların 2 adet referans mektubunu kapalı zarf içerisinde yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

Sınav ve mülakat bilgileri ile ilgili olası değişiklikler ve yeni duyurular için bölümümüz web sitesindeki DUYURULAR alanını lütfen sıklıkla kontrol ediniz.

Başarı dileklerimizle,

Hacettepe Üniversitesi
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanlığı