Duyurular
Lisansüstü Öğrenci Adaylarına Duyuru
(Güncelleme: 12/01/2022, 10:00)
12 Ocak 2022
Değerli lisansüstü öğrenci adaylarımız,
20 Ocak 2022 Perşembe günü Saat 10:00'da uzaktan sınav platformu üzerinden bir seviye belirleme sınavı gerçekleştirilecektir. Sınav süresi 90 dakikadır. Bu sınav üniversitemizin "lisansüstü" platformu üzerinden yapılacak olup ilgili adres aşağıdadır:

https://lisansustu.hacettepe.edu.tr

Bütün adayların sınav başlamadan 15 dakika önce (09:45) kendileri ile paylaşılacak olan Zoom görüşmesine girip hazırlıklarını yapmaları gerekmektedir.

Başvuruların 14 Ocak 2022 Cuma günü tamamlanması sonrası verilen adrese giriş ve hazırlıklar için gerekli kılavuz başvuru esnasında kullandığınız e-posta adresinize gönderilecektir. Sınav öncesi hazırlığınızı sorunsuz tamamlamak için bu e-postada ve kılavuzda yazılanları hassasiyetle takip etmenizi öneririz. Bu konuda oluşabilecek sorunlar yüksek lisans komitesi sorumluluğunda olmayacaktır.

Sınav içeriği temel Elektrik Elektronik Mühendisliği konularını kapsayacak olup çoktan seçmeli sınav sistemi ile düzenlenecektir. Mülakat listeleri, sınav sonuçlarının değerlendirilmesi sonrasında aynı gün bölüm Web sitemizden duyurulacaktır ve online sözlü mülakatlar 20 Ocak 2022 Perşembe günü 14:00’da başlayacaktır. Ayrıntılar için bölüm Web sitemizdeki duyuruları son güncelleme tarih ve saatlerine dikkat ederek kontrol etmeye lütfen devam ediniz.

Konu ile ilgili soru ve sorunlarınızı lisansüstü jüri üyelerimize ulaştırmanız için juri@ee.hacettepe.edu.tr e-Posta adresine yazabilirsiniz.

Sağlık ve başarı dileklerimizle,

Hacettepe Üniversitesi
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü
Lisansüstü Mülakat Kurulu